Хірургія обличчя в клініці "PlastART"

Адреса
Чернівці, вулиця Владислава Трепка, 1-А, 3 поверх
Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua

Підтяжка обличчя

Перші признаки старіння можуть з’явитись у будь-якому віці. З часом люди починають помічати перші зморшки або мішки під очима. Через виникнення зморшок над переніссям та опущенням брів повністю змінюється вираз обличчя. Підтяжка обличчя допоможе позбутись дискомфорту. Ви знову зможете відчути себе молодим. У клініці “ПластАрт” вам допоможуть зробити шкіру еластичніше та піднімуть Вашу самооцінку. 

Як проходить підготовка до операції?

Підтяжка обличчя - процес, що вимагає грамотного і детального планування. Наші хірурги обов'язково детально вивчають і оцінюють обличчя свого клієнта. Вони детально ознайомлюються із загальним станом здоров’я, дізнаться чи палить людина і чи не страждає якимись хронічними захворюваннями. 

Головною перевагою операції вважається те, що після неї не залишиться ніяких помітних для оточуючих рубців. Хірурги розкажуть про те, як потрібно буде себе вести в післяопераційний період. Шви зазвичай знімаються через 12-14 днів, а про остаточний результат і успішність операції можна буде говорити приблизно через два місяці.

До 

Після

Хірургія обличчя в клініці "PlastART", фото-1

Ринопластика є найбільш поширенішою операцією естетичної хірургії, яка безпосередньо впливає на зовнішній вигляд і привабливість людини.

Хірурги клініки пластичної хірургії Пласт Арт, забезпечують оптимальний варіант проведення пластики носа, оскільки опрацьовують підхід до кожного пацієнта. Ніс після процедури стає гармонійним з іншими частинами тіла, виглядає природно, немає "прооперований" вид. Безумовно, ринопластика - одна з найбільш артистичних процедур в широкому спектрі пластичної хірургії, однак вона дозволяє не тільки поліпшити форми або змінити розміри носа, а й відновити функції носового дихання.

На сьогоднішній день існує три види пластики носу:

  • Відкрита. За допомогою відкритої ринопластики реконструюється ніс після важких ушкоджень, вроджених вадах і раніше виконаних операції на носі які потребують складних відновлювальних маніпуляцій. Недоліком цієї процедури є видимий рубець на колоні (перемичка між ніздрями) носа.
  • Закрита. Професіоналізм фахівців клініки Пласт АРТ дозволяє здійснювати закриту ринопластику - найпоширеніший вид пластики носа, але і найскладніший, так як кожна маніпуляція проводиться прямо в порожнині носа. З іншого боку, закрита ринопластика характеризується скороченим періодом реабілітації і зменшує травматичність для тканин. Їх загоєння протікає максимально оперативно, і головне, не залишає видимих рубців.
  • Безопераційна. Безопераційна ринопластика робиться в разі незначного дефекту носа, з використанням різних ін'єкцій з препаратів, що вводяться прямо під шкіру ділянки яка вимагає корекції. Даний вид ринопластики носа привабливий, оскільки зводить до мінімуму запальну реакцію.
Ми в мережі
Наше відео
Ще відео