Контурна пластика

За допомогою контурної пластики виконується корекція контурів обличчя та збільшення губ. Ін’єкційні філери вводяться у проблемні ділянки шкіри та заповнюють об’єм. Ці філери не викликають алергічної реакції так як вони ідентичні структурам шкіри людини. Результат триватиме від 10 до 14 місяців. Цю процедуру використовують для корекції носо-губної складки, об’єму та форми губ.

Лазерна епіляція

Однією з найпопулярніших процедур нашої клініки є лазерна епіляція. Ця процедура безболісна, безпечна та є найдієвішим способом позбавлення від небажаного волосся на шкірі. 

Лазерна епіляція проводиться на обличчі та тілі як  у жінок, так і у чоловіків. 

Лазерна епіляція може проводитись декілька разів. На поверхні шкіри відкрито лише 20-30% активно зростаючого волосся, інші знаходяться у волосяних цибулинах на стадії зародження. Лазерна епіляція впливає тільки на коріння вже зростаючого волосся.

Кількість процедур визначається індивідуально і залежить від:

  • кольору волосся
  • його структури та товщини
  • гормонального фону пацієнта

Ботокс/Диспорт

Цю процедуру використовують для розслаблення м’язів, що формують мімічні складки. Найчастіше використовується в зонах чола та міжбров’я. Також ін’єкції використовуються для лікування головного болю та зменшення пітливості.

Препарат вводиться за декілька ін’єкцій. Кожна ін’єкція містить у собі крихітну дозу ботулінічного токсину, внаслідок цього м’язи послаблюються і не можуть формувати зморшки. Процедура триває декілька хвилин. Ефект можна помітити вже за 2 дні. Дія препарату буде тривати впродовж 4-7 місяців.

Збільшення губ

Сучасна медицина пропонує ряд безпечних методів для збільшення губ. Найпопулярнішою процедурою є введення ін'єкційних філерів які можуть протриматись до 14 місяців. Тривалість кожної з процедур залежить від індивідуальних особливостей організму. 

В клініці “ПластАрт” ви можете збільшити губи за допомогою ліфтигу або ін’єкції жиру - це введення в губи жирових клітин, які беруться з інших ділянок тіла. Такий метод є самим природним, але у нього є і недоліки. Важко визначити необхідну кількість жирових клітин, не всі з них можуть прижитись, вони можуть розподілятись нерівномірно. 

Біоревіталізація шкіри

Наша клініка пластичної хірургії пропонує найбільш простий і доступний спосіб омолодження шкіри та корекції зморшок. Біоревіталізація - ця методика дозволяє в найкоротші терміни досягти омолодження шкіри тіла, декольте, шиї та обличчя за рахунок введення ін’єкцій активних речовин. В нашій клініці при біоревіталізації найчастіше використовуються препарати на основі гіалуронової кислоти. Вибір препарату залежить від конкретної проблем.

Плазмоліфтинг

Однією із послуг нашої клініки є плазмоліфтинг. Це інноваційна методика, яка була розроблена кращими експертами з області естетичної медицини. Ця методика стимулює тромбоцити пацієнта. 

Як це працює?

Окрім згортання крові, тромбоцити відновлюють пошкоджені тканини. За рахунок стимулювання клітин плазмоліфтинг вирішує безліч проблем зі шкірою. У процедурі використовується тільки кров пацієнта без сторонніх речовин, що відкидає можливість відторгнення організмом. Після процедури нормалізуються імунологічні процеси в дермі. Тобто омолодження відбувається за рахунок впливу на обмінну, імунну та регенеративну системи.

Це прекрасна можливість омолодити шкіру за рахунок природних процесів в організмі. 

Наша медична клініка пластичної хірургії “PlastArt” проконсультує та підбере для вас найбільш дієву процедуру омолодження вашого тіла.